97 MEI Lisse benoemd tot ridder in de orde van Oranje Nassau (zie 21 December). 19. De heer A. van Amerongen, filiaalchef bij de Coöperatie Haarlem wordt toegekend de eremedaille, in zilver, ver bonden aan de orde van Oranje Nassau. 19. Opgericht is het Nederlands Kamerorkest, onder leiding van Albert de Klerk. De Rotterdamse Boek- en Kunstdrukkerij aan de Ged. Oude Gracht bestaat 50 jaar. 20. Officiële opening van het uitgebreide Gezondheidshuis te Heemstede. 23. fDe heer W. F. Beeremans, oud-redacteur van de Op rechte Haarlemsche Courant. Heropening van de oudste speeltuin van de Speeltuin vereniging Oosterkwartier aan de Zomervaart. 25. De voetbalclub RCH wordt kampioen van de eerste klasse A van de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond en 18 Juli kampioen van Nederland. 26. Officiële sluiting van Haarlem-Lichtstad. 27. De uitslag van de verkiezing voor de gemeenteraad is: Partij van de Arbeid 16 zetels (14); KVP 11 (12); VVD 4 (4); Communisten 3 (4), Anti-Revolutionnaire partij 3 (3) en Christelijk Historische Unie 3 (3). f Ir R. M. Spijksma, directeur van Openbare Werken te Heemstede. Viering van het vijftigjarig bestaan der afdeling Haar lem van de Christelijke Metaalbewerkersbond. 28. De afdeling Noordholland van de R. K. Blindenbond Sint Odilia viert haar zilveren jubileum. tMejuffrouw M. van der Wijst, oud-hoofd van de Christelijke Kleuterschool te Heemstede. 29. Herdenking van het vijftigjarig bestaan van het Frans Halsmuseum. 30. Wegens vertrek naar Den Haag neemt de heer P. M. Dikkenberg afscheid als bedrijfsarts van de PTT. Op de vergadering van de Vereniging van Laboratorium- houdende tandtechnici in Nederland wordt de heer W. Geuzebroek gehuldigd, die vijftig jaar tandtech- nicus is.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1953 | | pagina 135