io8 SEPTEMBER—OCTOBER 30. Perceel Jansstraat 85 is door de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen N.V. gerestaureerd ten behoeve van ontspanningsgebouw voor het personeel. Wethouder D. J. A. Geluk opent in de Ambachtsschool een cursus voor aspirant-bakkers. Wegens pensioen verlaat de heer W. F. Jansen, ambte naar van het gemeentebureau voor beroepskeuze, de gemeentedienst; drs G. P.J. van Alkemade volgt hem op. OCTOBER 1De Gereformeerde Kerk van Haarlem wordt gesplitst in de Gereformeerde Kerk-Noord en Gereformeerde Kerk- Zuid. De liedjeszanger Lou Bandy heeft hotel Lion d'Or ge kocht. Viering van het tachtig-jarig bestaan van de Vereniging tegen het mishandelen van dieren voor Haarlem en om streken. 2. Het te Haarlem gevestigde Technisch Bureau van Unie van Waterschapsbonden bestaat 25 jaar. 3. Als opvolger van notaris Mr J. A. de la Hayze is bij Koninklijk besluit benoemd tot notaris te Heemstede de heer A. W. Voors. 4. Wegens zijn benoeming tot leraar bij het middelbaar onderwijs houdt Ds B. van Gelder in de Grote Kerk zijn afscheidspredicatie. 5. fDe heer G. Storm, Aerdenhout, procuratiehouder en chef van de afdeling magazijnen bij de Holland Amerika Lijn. 6. tDe heer S. H. de Bock, directeur van de N.V. Wijnhan del W. Jager Geerlings voorheen firma J. H. Enschedé. Het Noordhollands Philharmonisch Orkest geeft zijn eer ste concert. 7. De gemeenteraad stelt een crediet van 44.700 beschik baar voor het bouwen van een nieuwe dienstwoning voor de directeur van Hout en Plantsoenen en besluit het weg dek van het Kenaupark, westzijde, te vernieuwen. 8. De heer J. A. Dorresteyn, directeur van Hout en Plant-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1953 | | pagina 146