NOVEMBER de Nederlandse vlag ter gelegenheid van het feit dat het laatste dijkgat (bij Ouwerkerk) dicht gemaakt is. 9. Dokter A. H. de Vries viert zijn zilveren artsjubileum. 10. De heer J. G. Quax, hulpvakarbeider op de boekdrukke rij van de Grafische Inrichting Joh. Enschede en Zonen, die veertig jaar in dienst is, wordt toegekend de ere medaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje assau Dokter F. Hartsuiker, benoemd tot districtspsychiater in het arrondissement Haarlem, geeft op een bijeenkomst van de Reclasseringsraad een uiteenzetting van zijn nieuwe taak. Notaris B. M. Serné viert zijn zeventigste verjaardag. Eerste bijeenkomst van de commissie voor cultureel werk voor Haarlemse werklozen. 11. Dr H. van der Loos, predikant der Hervormde gemeen te van Haarlem-Noord, viert zijn zilveren jubileum. 12. fDe heer C. H. Vogelzang, directeur der N.V. Mode magazijnen van C. H. Vogelzang. Haarlem biedt Oude Tonge een monument aan ter her innering van de driehonderd slachtoffers van de waters noodramp, dat op de begraafplaats aldaar is geplaatst. 13. De heer C. J. van den Broek, oud-commandant Haar lemse brandweer, 75 jaar. Aan de heer R. Tekelenberg, technisch ambtenaar bij het gemeentelijk Energiebedrijf, die vijftig jaar in dienst der gemeente is, wordt toegekend de eremedaille in zil ver, verbonden aan de orde van Oranje Nassau. 13. j-De heer Frans S. Baljon te Marlbrough (Eng.), kunst schilder, vroeger woonachtig te Spaarndam. 14. Op een bijeenkomst in Teylers stichting wordt meege deeld, dat Teylers laboratorium beschikbaar wordt ge steld voor medisch-physisch onderzoek. jr Tijdens een congres van de R.K. Arbeidersbeweging in het bisdom Haarlem wordt de bisschop van Haarlem een Sint Willibrorduskapel aangeboden voor de kathedrale basiliek aan de Leidsevaart. 16. Opgericht is de Stichting voor de vorming en ontwikke ling van het werkende Haarlemse meisje 'De Zonne- Ill

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1953 | | pagina 149