- 76 - MAART-APRIL 23. fDe heer G. P. Meijer, Heemstede, secretaris Coöpera tieve Vereniging voor de Handel in Melk en Melkpro ducten Heemstede U.A. 25. De gemeenteraad van Heemstede benoemt tot directeur van de gemeentelijke Gas-, duinwater- en electriciteits- bedrijven Ir J. Limborgh, waarnemend directeur. 22. Opening van het Verenigingsgebouw Haarlem-Zuid- West van de Kamerlingh Onnesstraat. Viering 25-jarig bestaan van de Klaas de Vries MULO- school aan het Junoplantsoen; aanbieding van een ge denkraam voor het gebouw. 30. De heer A. Langereis, 40 jaar werkzaam bij Haarlems Dagblad/Oprechte Haarlemsche Courant, wordt toe gekend de eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 31. De heer W. Petri neemt afscheid als chef van het goede renstation der Nederlandse Spoorwegen. De heer J. Stadt, terreinchef bij de Brandstoffenhandel N. van Breemen en Cd., die 50 jaar in dienst is, wordt toegekend de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. APRIL 1. De heer S. de Rijcke, veertig jaar verbonden als portier aan het Diaconessenhuis, wordt toegekend de ere medaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau. 2. Ter gelegenheid van de avond-openstelling van het Frans Halsmuseum wordt voor het eerst een filmstrook vertoond van werken van Frans Hals. 3. fDe heer M. Lugthart, Aerdenhout, oud-gezagvoerder van de KNSM. 4. fDe heer Roelf Gerbrands, kunstschilder. 5. De bisschop van Haarlem der R.K. kerk heeft benoemd tot pastoor der Sint Joseph-parochie en deken van Haar lem de heer W. N. Zijlstra te Wieringerwerf. (Zie 23 April). 6. Onder leiding van de Haarlemse Kunst Gemeenschap

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1954 | | pagina 110