- 77 - APRIL wordt in de Vleeshal een bijeenkomst gehouden, gewijd aan de kunst van de toneelimprovisatie. 7. f Ds D. Crommelin te Aerdenhout, oud-zendingsdirector. De heer J. P. Pollé, onder-commandant bij de Haar lemse brandweer, veertig jaar aan de brandweer ver bonden. 9. Leerlingen van de middelbare school te Uxbridge zijn de gasten van leerlingen van het Coornhertlyceum, die in Juli een bezoek aan Uxbridge brengen. ■JDe heer W. J. de Mik, gepensionneerd administrateur van het Gemeentelijk Gasbedrijf. 10. Voor de eerste keer landt op het veld aan de Wagenweg een helicopter van de dienst Brussel-bollenstreek- Haarlem-Zandvoort. De Blauwe Cirkel, afdeling van het dierenrampenfonds, houdt in Groenendaal te Heemstede een demonstratie. De heer J. W. Th. Fibbe onthult in een blok woningen van 'De Kleine Middenstander' aan de Hectorstraat (later Karei Doormanlaan genoemd) een gedenksteen. 12. fDe heer W. J. H. Mulier, Den Haag, beschermheer van de voetbalclub HFC. De Koninklijke Algemene Vereniging voor Bloem bollencultuur keurt de rekening van de Flora 1953, sluitend met een saldo van 162.872, goed; de inkom sten hebben bedragen 1.388.470,—. In het Krelagehuis worden gedenkramen onthuld met de wapens Bovenkarspel en Haamstede, ter gelegenheid van het feit, dat de afdelingen Bovenkarspel en Haam stede van de Koninklijke Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur vijftig jaar bestaan. 13. De Vereniging 'School en Werktuinen' viert haar dertig jarig bestaan met filmvoorstellingen in het Frans Hals theater. 14. De gemeenteraad besluit tot het aangaan van een geld lening van zes millioen gulden. 15. Frans Mijnssen heeft de gemeente gelegateerd twee schilderijen van Jac. van Looy, die aan het Huis van Looy in bruikleen worden afgestaan. Prof. J. Bronner opent in het Huis van Looy een ten-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1954 | | pagina 111