- 78 - APRIL toonstelling van 'De Groep', waarbij werken zijn van de in de oorlog gefusilleerde beeldhouwer Johan Limpers. 16. Aan de heer H. Stevens, onder-chef van de afdeling foto grafie bij de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen, wordt toegekend de zilveren medaille en aan de heer H. M. van Rijn, verificateur, de bronzen medaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. 17. fDs W. J. van Elden, emeritus-predikant bij de Neder lands Hervormde gemeente te Haarlem. Plebaan A. H. Agterof benoemd tot kanunnik. 18. In het Zuider Buiten Spaarne verdrinkt de vierjarige Jaapje Klerk. De musicus W. Robert 80 jaar. 19. +De heer H. Boon, gepensionneerd hoofd ener school. De Federatie van Christelijke Jongevrouwen en het Christelijke Jongemannen Verbond houden een provin ciale bondsdag in Haarlem. 20. Het brood wordt één cent duurder. 21. Verkiezing van leden der Provinciale Staten. 22. Leden van de Duits-Nederlandse Vereniging te Mün- ster (industriëlen) brengen een tweedaags bezoek aan Kennemerland en worden door het gemeentebestuur ontvangen. f Mevrouw Mr J. H. Schutte-Struick, Heemstede, secre taresse van de Protestants Christelijke Nijverheidsschool. 23. Installatie van deken W. A. Zijlstra. De Union Internationale d'EIistoire des Sciences houdt in het gebouw van de Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen haar eerste Benei ux-congres over de geschiedenis der wetenschappen. 25. Het Centraal Nederlands Hengelaarsverbond houdt zijn jaarvergadering te Haarlem. fDe heer P. de Nobel, musicus, oud-leraar muziek. Mejuffrouw C. Kuijpers, secretaresse van het aartsbroe derschap der Heilige functie in de R.K. parochie aan de Leidsevaart, die 25 jaar bestaat, ontvangt het erekruis Pro Ecclesia et Pontifice. 27. Bij Koninklijk besluit is met ingang van 1 Juli benoemd tot burgemeester der gemeente Bloemendaal Dr D. H.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1954 | | pagina 112