- 79 - APRIL Peereboom Voller, burgemeester van Aalsmeer. (Zie 1 Juli). 28. In de raadzaal wordt de tentoonstelling 'Het lezen van rotswand tot microfilm', uitgaande van het Nederlands Schoolmuseum geopend. fDe heer S. Rijkes, oud-lid van de gemeenteraad van Heemstede. In de kinderboerderij in het Noorder Sportpark wordt een konijnenberg in gebruik gesteld. 30. 1 er gelegenheid van de Koninginnedag wordt een muziekconcours gehouden, waaraan tien harmoniege zelschappen uit alle delen van het land deelnemen. De volgende bewoners uit Haarlem en omgeving ont vangen ter gelegenheid van de verjaardag van Koningin Juliana Koninklijke onderscheidingen: Officier in de Orde van Oranje-Nassau: E. Meijer, diri gerend officier der Rijkspolitie 1ste klasse, commandant van het gewest Amsterdam, wonende te Aerdenhout; Mr M. M. Kwint, burgemeester van Velsen; Ir P. C. 1 irion te Bloemendaal, hoofdingenieur bij de dienst der Publieke Werken te Amsterdam; I. van der Velde te Heemstede, inspecteur van het lager onderwijs in de inspectie Amstelveen; P. H. Pesman, hoofdinspecteur van 's Rijks Belastingen, hoofd van de inspectie der be lastingen te Haarlem, 1ste afdeling; P. Postma te O ver veen, technisch inspecteur bij de Directie van de Weder opbouw en de Volkshuisvesting in de provincie Noord holland; Ir J. Volkers te Heemstede, hoofdingenieur-A van de Rijkswaterstaat; Ir E. Struyk te Heemstede, chef van de Technische Dienst der N.V. Kon. Paketvaart Maatschappij; Ir P. van Delden, directeur der Kon. Ned. Hoogovens en Staalfabrieken N.V. en Breedband N.V. te Velsen; P. Goedkoop Dzn. te Bloemendaal, directeur der Ned. Dok- en Scheepsbouw Maatschappij te Amster dam; Th. S. J. Hooij te Haarlem, vice-voorzitter van de Ned. Katholieke Middenstandsbond en R. C. Schenk te Heemstede, oud-bestuurslid van landbouworganisa ties. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: J. D. Wolter-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1954 | | pagina 113