- 80 - APRIL beek te Haarlem; J. H. Varekamp te Overveen, direc teur van het Medisch Consultatiebureau voor Alco holisme te Haarlem; J. O. Vermeer en P. H. Fijma, oud-raadsleden der gemeente Hillegom; W. F. Visser, wethouder van Velsen en lid der Provinciale Staten van Noordholland; H. M. van Unen, oud-raadslid der ge meente Heemstede; P. Visser te Heemstede, directeur der N.V. Vissers Autodiensten; W. Post te Heemstede, nautisch adviseur bij de N.V. Verenigde Nederlandsche Scheepvaart Maatschappij en K. R. van Staal te Heem stede, secretaris van de Vereniging van Ex-Politieke Gevangenen. De eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, is verleend aan: L. Koning, hoofdassis- tent-sectiechef van 's Rijks Belastingen te Haarlem; J. Voogd te Haarlem, voorheen bedrijfsleider van het filiaal Haarlem van de N.V. Magazijn Nederland-Kattenburg. De eremedaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, is verleend aan: J. J. A. van der Linden te Haarlem; A. Polderman te Haarlem, opzichter der PTT; FI. R. J. A. van Thienen te Haarlem, employé lste klasse der PTT; mej. J. E. M. Kapère te Haarlem, hoofdemployé der PTT; F. Koper te Zandvoort, schip per van de reddingboot; A. Joustra te Haarlem, oud- adjunctcommies der Nederlandse Spoorwegen; W. Broekhoff te Haarlem, onderbaas der Nederlandse Spoorwegen H. M. Lauteslager te Haarlem, oud- adjunctcommies der Nederlandse Spoorwegen; J. H. de Weerdt te Haarlem, oud-ploegbaas der Nederlandse Spoorwegen; R. Karel te Haarlem, instrumentmaker lste klasse der Nederlandsche Spoorwegen; P. Koomen te Haarlem, expediteur lste klasse der PTTM. Diepen- broek te Haarlem, wagenmaker der Nederlandse Spoor wegen; L. J. Kuylen te Haarlem, stoffeerder der Neder landse Spoorwegen; J. Th. Junge, hulp-electricien der Nederlandse Spoorwegen; P. Halewijn, voorheen chef corrector bij de uitgeverij-drukkerij Boom-Ruygrok N.V. te Haar'em; W. Versteeg, chef-drukker bij de uit geverij-drukkerij Boom-Ruygrok N.V. te Haarlem, en

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1954 | | pagina 114