- 82 - MEI 14. De heer G. M. Ettema, de duizendste werknemer van de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen, ont vangt een aandenken. 15. De heer A. H. van Lint te Aerdenhout, oprichter van de gymnastiekvereniging 'Hoofddorp', wordt ter gelegen heid van het gouden jubileum toegekend de eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. 19. JProf. Dr A. A. van Schelven, Aerdenhout, oud-hoog leraar aan de Vrije Universiteit. De Christelijke kleuterschool 'Kleuterhoekje' aan de Burgwal is gerestaureerd en bestaat 60 jaar. 20. In het Concertgebouw wordt een Opbouwdag gehou den, uitgaande van de Stichting Noordholland voor Maatschappelijk Werk. Wegens zijn vertrek naar Sarnia (Canada) neemt Ds A. B. C. Hofland afscheid als predikant van de Gere formeerde Kerk te Haarlem. 21. Ter gelegenheid van het veertigjarig bestaan van de Sportclub THB ontvangt de heer H. Spierdijk een bondsspeldje van de Koninklijke Nederlandse Voetbal bond. 22. De Nederlandse Vereniging Nazorg voor buitengewoon lager onderwijs houdt te Haarlem een congres. 23. fDe heer D. van der Weide, bedrijfsdirecteur van de N.V. Ripperda. f Mejuffrouw P. C. Otten, sociaal werkster van het Con sultatiebureau der afdeling Haarlem van de Vereniging Zedenopbouw, bestuurslid van de Gereformeerde Zon dagsschool. Congres van de Bond van Gepasporteerd Marineper soneel. Ingebruikneming van de verbouwde aula in het Gym nasium aan het Prinsenhof. In het Concertgebouw te Amsterdam is een geschilderd portret van Jo Vincent geplaatst; de kunstenares wordt aangeboden de zilveren medaille van de stad Amsterdam. 25. Bernhard Wagenaar, die 44 jaar omroeper van Spaarn- dam is geweest, legt zijn functie neer. 26. Plebaan H. W. Agterof is 25 jaar priester.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1954 | | pagina 116