- 87 - JULI aan de Zeeweg; de heer E. F. A. Sap wordt als raadslid geïnstalleerd als opvolger van de heer H. W. van der Giessen. (Zie 1 Aug.). fir H. W. Opstelten, Heemstede, directeur van het In genieursbureau Van Heemstede en Opbelt N.V. 8. De deelnemers aan de Tour de France, die in Amster dam gestart zijn, passeren Haarlem. Piet Kee wint voor de tweede keer de improvisatie- wedstrijd van het internationaal orgelconcours. 9. De Commissaris der Koningin Dr M. J. Prinsen opent officieel de Schipholweg (van Buitenrustbrug naar de Ringvaart van de Haarlemmermeerpolder). 15. De kunstschilder A. Grootens 90 jaar. Zuster G. Louwerse 25 jaar verbonden aan de Vereni ging voor Zusterhulp der Ned. Hervormde gemeente Schoten (Haarlem-Noord). 17. Daar het R.K. Meisjeslyceum Sancta Maria onder andere leiding komt, nemen de Zusters Van Heythuizen af scheid. fDe heer C. G. Vattier Kraane, Aerdenhout, die vroe ger een vooraanstaande plaats in het maatschappelijk en zakelijk leven innam. 22. De heer P. J. M. Holter, oud-bedrijfsleider van Merens rubberfabriek, wordt toegekend de zilveren medaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. 26. De heer J. Annard, conducteur bij de NZHVM, wordt toegekend de eremedaille in brons, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. 27. Ter gelegenheid van het bezoek van de Franse president wordt de heer R. W. P. Peereboom, directeur-hoofd redacteur van Haarlems Dagblad/Oprechte Haar- lemsche Courant benoemt tot ridder in de Orde van het Legioen van Eer. 28. Finse volksdansers uit Varkans geven in de Ridderzaal van het stadhuis een demonstratie. De gemeenteraad van Haarlem huldigt de heer W. Stem mer, die 25 jaar stenograaf in de raadsvergaderingen is. 29. fDe heer C. L. M. Ruys, Aerdenhout, die vele jaren als chirurg aan het Diaconessenhuis verbonden is geweest.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1954 | | pagina 121