- 89 - AUGUSTUS-SEPTEMBER 2E Op de jaarvergadering van de voetbalclub HFC wordt besloten ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan de heren O. Menten en A. Santke te benoemen tot ereleden en de heren Mr F. A. Davidson, P. W. Peereboom en H. Thon tot leden van verdienste. (Zie 10 September). fMejuffrouw S. Stuy, onderwijzeres bij het openbaar lager onderwijs (Frans Halsschool). 23. De 34-jarige J. J. Petri komt in zijn woning aan het Spaarne in een douchecel door gasverstikking om het leven. Bij de ramp van het KLM-toestel 'Bontekoe' in de Noordzee, ter hoogte van Bergen, komt o.a. de Haar lemmer de heer A. F. van Aggelen, lid van de beman ning om het leven. 26. Door brand, na ontploffing van benzine, worden drie huizen in de Glasblazersstraat in de as gelegd. 31. De heer drs W. Hazevoet, benoemd tot adviseur voor maatschappelijk werk der gemeente, neemt afscheid als hoofd van het Bureau voor Huisvesting; de heer Th. C. van Beek volgt hem op. SEPTEMBER 1De heer G. A. Groenewoud neemt wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd afscheid als direc teur van de Coöperatie Haarlem en wordt opgevolgd door de heer H. Faber, vroeger directeur van de coöpe ratie Veendam en omstreken. Congres Nederlandse Stucadoorsbond. Het gebouwencomplex van de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen N.V. wordt uitgebreid met het in gebruik nemen van een gebouw voor de postwaarden. De heer I. G. Paauw, veertig jaar werkzaam bij Vroom en Dreesmann, wordt toegekend de eremedaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. Als hoofd van de nieuwe Christelijke Mulo in Delftwijk (voorlopige huisvesting aan de Rijksstraatweg) treedt op de heer B. J. Bos. 3. De Marnixschool aan de Van Egmondstraat (uitgaande

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1954 | | pagina 123