- 93 - OCTOBER tot het uitreiken van erepenningen had besloten. Intrede van Ds H. W. Wierda als predikant der Gere formeerde kerk van Haarlem-Noord. De heer A. van Wilgenburg, veertig jaar werkzaam bij de commissionnairs in effecten Meerhof en Jurriaans te Amsterdam, benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. 8. De minister van Economische Zaken Prof. Dr J. Zijlstra brengt een werkbezoek aan N oordholland, dat begint in het gebouw der Provinciale Griffie te Haarlem. Ingebruikneming van de eerste woning van het complex van de Vereniging 'Tuinwijk-Noord' aan de Herman Robbersstraat in Haarlem-Noord. f De heer J. J. A. van der Linden, bestuurslid van het Centrum-comité Koninginnedag en oud-bestuurslid van de Kleine Houtstraatvereniging. Prof. Dr A. J. Rasker houdt zijn inaugurele rede te Leiden. 9. De heer H. A. Hoogerbeets, chef van de lettergieterij bij de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen N.V., viert zijn gouden jubileum. 10. fDe heer J. C. Mol, oprichter en directeur van het film bedrijf Multifilm. Intrede van Ds G. Snijders als predikant van de Wijk- gemeente II der Nederlands Hervormde gemeente te Haarlem. 12. De laatste paal wordt geslagen van het werk voor de bouw van 'De Blinkert', complex woningen voor be jaarden in de omgeving van de Ramplaan. 13. Ingebruikneming van het vergrote kantoorgebouw van Hout en Plantsoenen op de Stadskweektuin. 14. In de raadzaal van het Prinsenhof wordt een congres gehouden van de Studiekring voor documentatie en ad ministratieve organisatie bij de overheid. 16. Huldiging van de heren A. van der Aart, voorzitter en Ch. Boeree, penningmeester van de Haarlemse Voetbal bond, die vijf en twintig jaar hun functie vervullen. De heer A. D. Huijsman veertig jaar verbonden aan de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen N.V.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1954 | | pagina 127