- 98 - DECEMBER. stelt een crediet van ƒ500.000 beschikbaar voor uit breiding van de Noorderbegraafplaats voor een R.K.- gedeelte, besluit medewerking te verlenen aan de bouw van vijftig woningen voor bejaarden van de Woning bouwvereniging 'Sint Jozef' achter de Kathedrale basi liek en tot afkoop van het recht van erfpacht van grond nabij het Hofje van Heijthuizen aan de Kleine Hout weg, op verzoek van de regenten van dit hofje; mede delingen worden gedaan over het voornemen van Bur gemeester en Wethouders om de Kroon te verzoeken Zuid-Schalkwijk (gemeente Haarlemmerliede en Spaarn- woude) bij Haarlem te voegen. 6. Tot pastoor van de parochie aan de Amsterdamstraat wordt de heer H. W. van Schie benoemd. 7. De heer A. van Geluk te Overveen, directeur van de Aannemingmaatschappij Kondor te Amsterdam met pensioen. De kunstschilder Jan Larij 70 jaar. 11. fDe heer Reinier Heiloo, penningmeester van het ge nootschap 'Kunst Zij Ons Doel'. 16. fDe heer Tj. Venekamp, bedrijfsleider van de N.V. Fa briek en Handelsbureau 'Nederland', alhier. Het perceel Wagenweg 23 is ingericht tot colonnehuis van de Stichting Katholiek Gezinszorg en Gezinshulp. 17. De Eerste Coöperatieve Associatie voor Uitvaartverzor ging U.A. heropent het vergrote gebouw aan de Zijl- weg 63. Tijdens een bijeenkomst in het Stadhuis overhandigt de Haarlemse schooljeugd een bedrag van 4.600, als resul taat van een gummetjes-actie, ten bate van de inrichting van een school in India. 20. fDe heer C. Tiemeijer, Heemstede, oud-voorzitter van de afdeling Haarlem-Noord van de Nederlandse Protes tantenbond. De vergadering van de Koninklijke Algemene Vereni ging voor Bloembollencultuur neemt voorstellen aan, die reorganisatie van de vereniging inhouden. 21. Mr F. J. D. Theyse 25 jaar secretaris van de Bond van Bloembollenhandelaren.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1954 | | pagina 132