- 81 - FEBRUARI—MAART 20. Ds W. M. van Asperen doet zijn intrede als predikant der Hervormde gemeente te Haarlem. 22. De heer J. W. A. Stalpers, hoofdadministrateur ter ge meentesecretarie, die 40 jaar in overheidsdienst is, be noemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. De heer C. W. Hartel, 40 jaar werkzaam bij Haarlems Dagblad, is toegekend de bronzen medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Ingebruikneming van het gebouw Propharma aan de Stephensonstraat. 23. De gemeenteraad stelt een krediet van 175.000,— be schikbaar voor verbreding van het Staten Bolwerk, één van 1.500,— voor restauratie van de gravenstukken in het Stadhuis, één van 491.000,— voor verbetering van de Delftlaan en één van 25.000,— voor Haarlems Bloei, dat festiviteiten voorbereidt tijdens de bollenperiode (zie 1 April); voorts wordt besloten tot tijdelijke ver huur van de Vishal aan de N.V. Kreymborg. Het raadslid de heer J. F. M. Pinxter te Bloemendaal 70 jaar. 26. Notaris H. M. van Weel te Bloemendaal viert zijn zil veren jubileum. Viering van het 75-jarig bestaan van de IJsvereniging 'Nova Zembla' te Spaarndam. 28. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leef tijd neemt de heer A. Cassee afscheid als ambtenaar voor de sport te Bloemendaal. MAART 1. Het actie-comité Rijksstraatweg biedt de minister van Verkeer en Waterstaat lijsten met 31.599 handteke ningen aan. (Zie 29 Juli.) Mr D. A. E. Immink, oud-secretaris der directie van de NZH, 80 jaar. De heer J. Steenhuis is 25 jaar werkzaam als administra teur-econoom aan het Sint Elisabeths Gasthuis. 2. Mejuffrouw Dr J. W. Herfst te Haarlem 25 jaar predi kante bij de Remonstrantse broederschap.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1955 | | pagina 119