- 82 - MAART 3. fPater Th. N. Vlaar te Venlo, vroeger rector van het Triniteits-lyceum te Haarlem. 4. Wethouder de heer W. F. Happé opent de jaarlijkse voorjaarsbeurs voor de huisvrouw. fMejuffrouw J. S. J. Klap te Bennekom, oud-lerares Engels aan het Christelijk lyceum te Haarlem. 6. De heer E. Schoort., veteraan in het zilversmeedvak, 70 jaar. 7. fDe heer Willem Robert, toonkunstenaar. 8. fDe heer H. C. Verkruijsen, oud-directeur van de Haar lemse Kunstnijverheidsschool. 12. Aandeelhouders van de N.V. Haarlemse melkinrichting 'De Sierkan' besluiten tot verkoop der aandelen aan de Melkcentrale 'Noord' te Amsterdam. 16. Mr C. J. Verplanckf. te Haarlem benoemd tot burge meester van 's-Gravendeel. De gemeenteraad besluit een krediet van 17.000,— be schikbaar te stellen voor aankoop van een verplaatsbare tribune, een krediet van 6.745,— als bijdrage in de kosten van restauratie van 'Klein Paviljoen' en een krediet van ƒ7.100,— als subsidie aan het Haarlems comité voor nationale feesten voor de viering van de bevrijdingsdag op 5 Mei. 17. De heer A. Bierens de Haan te Aerdenhout, firmant van de Pakhuismeesteren van de thee, en oud-regent van het Gereformeerde weeshuis te Haarlem 90 jaar. 19. De heer J. J. Wikke, vijftig jaar werkzaam bij Haver- schmidt en Klaje, wordt toegekend de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Opening van de vierde kleuterschool van de Vereniging 'Rehoboth' aan de Vondelweg. 20. De heer T- B. Schuil, oud-toneelmedewerker van Haar lems Dagblad, 80 jaar. 21. Het Oranje-groene-kruis opent het eerste bureau voor zuigelingenzorg, gevestigd aan de Mr Gerligsstraat en op 5 April het tweede in de Haarlemmerliedestraat. 22. De Provinciale Staten van Noordholland besluiten de bepaling in het ambtenarenreglement, inzake ontslag aan de huwende ambtenares, te schrappen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1955 | | pagina 120