- 83 - MAART-APRIL fDe heer M. May, gepensionneerd hoofd van de Tweede Doopsgezinde school. Godfried Bomans treedt af als voorzitter van de Socië teit 'Teisterbant' en Mr J. M. Landrf. volgt hem op. De klok in de muur van het Stadhuis is verwijderd. De oudste inwoonster mevrouw A. van Andel Smits- Japinga viert haar 103de verjaardag. Prof. Dr G. Ch. Aalders te Heemstede, hoogleraar aan de Vrije Universiteit, 75 jaar. Opening van de boekenweek te Haarlem met een Vlaamse avond in de Vleeshal. Ds J. A. de Klerk te Heemstede, predikant voor buiten gewone werkzaamheden bij de Hervormde kerk, viert zijn zilveren jubileum. Ds D. J. Roos doet zijn intrede bij de Gereformeerde kerk van Haarlem-Zuid. Opening van het Marnix van St Aldegonde lyceum aan de Planetenlaan. fDe heer W. F. A. Potjer, kerkrentmeester van de Evangelisch Luthersche gemeente te Haarlem en oud bestuurslid van de Haarlemse Jachtclub. APRIL 1Het bloembollenseizoen in Haarlem officieel geopend met het ontsteken van een lichtmonument, ontworpen door Nico Andriessen, op het Houtplein. De heer H. P. Baard, directeur van het Frans Hals museum, 25 jaar in overheidsdienst. De heer H. J. van de Klashorst, 40 jaar in dienst van de NZHVM, wordt toegekend de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. fMr A. R. Baas, directeur van de vroegere Algemene Noordhollandse maatschappij voor Levensverzekering. 2. De hockeyclub BMHC houdt ter gelegenheid van het zestigjarig bestaan een receptie en tijdens de Paasdagen een internationaal tournooi. 4. fDs. H. M. Bielke te Zeist, vroeger predikant bij de Broedergemeente te Haarlem. 23. 24. 25. 30. 31.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1955 | | pagina 121