- 85 - APRIL De heer F. H. Richters benoemd tot erelid van de af deling Haarlem van de Protestants Christelijke Reclas- seringsvereniging. 23. De deelnemers aan de wielerwedstrijd 'Ronde van Ne derland' rijden door Haarlem op weg naar Zandvoort. 25. De heer J. H. Steinkamp, afgetreden als directeur van het GEB, houdt in het stadhuis een afscheidsreceptie. 26. Eerste paal geslagen voor de uitbreiding van de Protes tants Christelijke Nijverheidsschool aan de Tetterode straat. 27. De Gemeenteraad besluit een garantie van 4.700,— te verlenen voor de in September te houden muziekweek, deel te nemen aan de Stichting beheer werkplaats her stel antiek textiel, tot reorganisatie van de Kleverpark weg en tot beschikbaarstellen van een krediet van 37.500,— voor de uitgave van een catalogus van het Frans Halsmuseum. 29. De heer J. K. Dijkstra, Karei van Manderstraat 31, viert zijn 100ste verjaardag. Ter gelegenheid van de verjaardag van Koningin Juliana hebben een koninklijke onderscheiding ont vangen: Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: Mr C. Briët te Haarlem, president van de rechtbank te Am sterdam; Mgr J. M. Groot, vicaris-generaal van het bisdom Haarlem, kanunnik; Mr O. P. F. M. Cremers, burgemeester van Haarlem. Officier in de orde van Oranje-Nassau: Mr W. G. J. Veenhoven, secretaris van de Nederlandse Dagblad Pers; mejuffrouw Ir E. F. van den Ban, stedebouwkundige; A. P. Kempen te Vogelenzang, voorheen directeur van de N.V. Verenigde Deli Maatschappijen te Amsterdam. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: Ds J. C. Brus- saard te Oegstgeest, vroeger te Bloemendaal, emeritus predikant van de Gereformeerde kerk; G. J. A. van Asch, administrateur A, waarnemend chef der afdeling provinciale financiën ter provinciale griffie van Noord holland; Dr J. A. van der Boom, leraar aan het Stedelijk gymnasium en de 5-jarige HBS A; S. A. Wilson, oud-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1955 | | pagina 123