- 86 - APRIL hoofd ener school te Bloemendaal; Dr A. I. M. Kat, directeur van de Stichting Muziekinstituut van de Ka thedrale Basiliek Sint Bavo; H. van Hall te Bloemen daal; H. J. E. Christoffels, districtsbouwkundige bij de Rijksgebouwendienst; M. W. L. Voeten te Haarlem, plaatsvervangend directeur van de N.V. Algemene Transport- en expeditie Onderneming Van Gend en Loos; P. Mes, hoofdcommies der N.V. Nederlandse Spoorwegen; K. F. Bartman, oud-inspecteur tweede klasse der Nederlandse Spoorwegen; J. F. van Lierop, wethouder der gemeente Bennebroek; F. H. D'Huij te O verveen, voorzitter van de Nederlandse Bond van Boekbinders-patroons; K. van den Berg, voorzitter van de Alg. Ned. Bedrijfsbond voor de Meubilerings- en Houtbedrijven; W. A. Lindeman, landmeetkundig ambtenaar A van het kadaster. Gouden medaille, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau: F. H. Richters, toezichthouder van de afdeling Haarlem van de Protestants Christelijke Reclasserings- vereniging; J. Dijkstra, adjudant van gemeentepolitie; J. van Wilgen, opzichter eerste klasse bij de PTT. Zilveren medaille, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau: J. van Barneveld, werkmeester bij de arbeid in de Gevangenis; J. C. van Dam, brigadier van gemeente politie; W. Smit, hoofdemployé der PTT; L. Brand, oud-voorman der Nederlandse Spoorwegen; A. van den Berg, ploegbaas bij de Nederlandsche Spoorwegen; G. H. J. Diek, voorman bij de Nederlandse Spoorwegen; A. Klunder, voorman bij de Nederlandse Spoorwegen; H. L. Beusen te Heemstede, vertegenwoordiger bij de N.V. 'De Sphinx' te Maastricht. Bronzen medaille, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau: G. C. Ravenhorst, bode bij de dienst Publieke Werken te Bloemendaal; L. L. Miezenbeek, besteller eerste klasse der PTT; A. Kalkman, chef-vakman der PTT, J. Geluk, kantonnier B bij de Rijkswaterstaat, wonende te Santpoort; J. J. Rohdens, oud-draaier eerste klasse der Nederlandse Spoorwegen; J. A. Hef.rens, oud- onderladingmeester der Nederlandse Spoorwegen; me-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1955 | | pagina 124