- 88 - MEI zen eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje- ssssu Muziekfestival ter herdenking van het zilveren jubi leum der Haarlemse Postfanfare. 10. Jaarlijkse bijeenkomst op de erebegraafplaats aan de Zeeweg te Overveen van de Nederlandse Vereniging van Ex-politieke gevangenen. U. fMevrouw H. G. Dingemans-Numans, kunstschilderes. Wegens zijn benoeming tot medisch adviseur en con trolerend arts van het Centraal ziekenfonds Haarlem mermeer, Rijnland en omgeving legt arts C. E. Linden- bergh zijn praktijk neer. 16 Mr W T H. graaf van Limburg Stirum geïnstalleerd als beschermheer van de Liedertafel 'Haarlems Zanggenot 17 Dr T Stoffelsma benoemd tot directeur van het dis trictsbureau van de Vereniging tot bestrijding der tu- berculose. 18 De gemeenteraad stelt een krediet beschikbaar van f 304.900,- voor de bouw van vier industriehallen aan de Nijverheidsweg en een bijdrage van 3.350,- voor de bouw van een schuilkelder bij cafe-restaurant werk', besluit garant te zijn voor een geldlening van f 10.000,— gesloten door de voetbalclub EDO, benoemt tot onbezoldigd ambtenaar van de burgerlijke stand de heer W. F. Happé (wethouder) en verleent een krediet van f 1.600.000,- voor de bouw van 88 woningen en een huis voor alleenstaande vrouwen m Delftwijk, te bouwen door de woningbouwvereniging Onze Wo- fDe heer N. C. M. Blanken te Heemstede, candidaat- notaris te Haarlem. 19. Eerste landelijke jaarvergadering te Haarlem van de 'Vriendenkring van het draaiorgel 20. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit Ir Rouville de Meux te Den Haag opdracht te verlenen de plannen te maken voor de bouw van een nieuw raa - huis (bij het bestaande gebouw 'Bloemenheuveltot een maximum-bedrag van 1.160.000,—T_iQ;ir 22. Viering van het gouden jubileum van de afdeling Ha

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1955 | | pagina 126