- 91 - JUNI 20. fDe heer H. Tuin, voorzitter van Harmonie Crescendo, secretaris van de Woningstichting 'Ons Belang' en be stuurslid van de Vereniging van huisschilders voor Haarlem. 21. Bij Gedeputeerde Staten en andere instanties komen protesten binnen tegen aanleg van een weg door het bos van het Huis Te Vogelenzang. 22. De eerste van 55 nieuwe autobussen voor de NZHVM worden door de carrosserie-fabriek J. Verheul te Wad- dinxveen afgeleverd. Haarlemse raadsleden brengen een bezoek aan Arnhem en bezichtigen in het park Sonsbeek de beelden van het in Haarlem te plaatsen Hildebrandmonument. 25. De heer D. Verbaan neemt wegens zijn vertrek naar Den Haag afscheid als voorzitter van de Haarlemse Be- stuurdersbond (NVV) en wordt opgevolgd door de heer P. W. Voskuilen. 26. -f-De heer B. Bakker, oud-architect bij Bouw- en Wo ningtoezicht. 28. De Vereniging van leiders van openbare diensten en instellingen voor Sociale Zorg houdt een congres. Viering van het 125-jarig bestaan der afdeling Haarlem van de Maatschappij tot bevordering der Toonkunst; de burgemeester biedt namens de gemeente een ge schenk aan. fDe heer A. J. van der Moolen, oud-wethouder van Zandvoort. 29. Door de automatische telefoonverbinding Haarlem met Arnhem zijn thans alle achttien telefoondistricten met elkaar verbonden. De gemeenteraad benoemt de heer E. J. Lodewijks uit Amsterdam tot gemeentelijk inspecteur voor het lager onderwijs, verleent een krediet van 7.500,— voor het voorbereiden van de restauratie van het orgel in de Grote Kerk, één van 1.000,— voor het houden van een tentoonstelling 'Jac. van Looy en zijn tijdgenoten' in September en één van 500.000,— voor de bouw van een onderstation van het GEB aan de Linnaeuslaan en

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1955 | | pagina 129