- 95 - AUGUSTUS chen onderscheiden met de medaille van de Internatio nale Grotiusstichting voor de vernieuwing van het internationale recht. Mr H. J. M. Tonino vijf en twintig jaar advocaat en procureur. 27. De heer H. F. Heerkens Thijssen te Bloemendaal be noemd tot ridder in de orde van de Heilige Gregorius. 28. Ter gelegenheid van het zilveren jubileum van het dis trict Haarlem der Katholieke Verkenners wordt com missaris B. Nooy benoemd tot ridder in de orde van de Heilige Silvester. 30. Mej. H. Kokkelkoorn, 45 jaar werkzaam bij de Che mische Wasserij O. Keijser, wordt toegekend de zilveren eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. fDe heer J. J. Loerakker, penningmeester van de R.K. Landarbeidersbond 'Sint Deus Dedit'. Ir A. M. Zock neemt afscheid als directeur van N.V. Haarlemse Machinefabriek voorheen Gebr. Figee. 31. Wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar nemen de burgemeester, Mr K. J. G. baron van Hardenbroek van Bergambacht en de gemeentesecretaris, de heer C. Bregman, afscheid van Bennebroek; de heer J. Dubbis, die veertig jaar lid is van de gemeenteraad van Benne broek, wordt toegekend de eremedaille in goud, ver bonden aan de orde van Oranje-Nassau. In het Frans Halsmuseum wordt een tentoonstelling gehouden van portretten van Koningin Juliana, be stemd voor West-Indië, geschilderd door Kees Verwey en Otto de Kat. Het Rode Kruis-schip 'Kasteel van Sta verden' met ze ventig chronische patiënten, bezoekt Haarlem. Viering zilveren jubileum der Gereformeerde Dr H. Bavinckschool aan de Ambachtstraat. De gemeenteraad benoemt tot directeur van het Ge meentelijk Energiebedrijf Ir J. C. W. Swart, adjunct directeur van het Gasbedrijf te Arnhem en stelt een nieuw crediet beschikbaar tot verbetering van het Stad huis.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1955 | | pagina 133