- 97 - SEPTEMBER der afdeling Haarlem van de Ned. Kath. Aannemers- en patroonsbond. 12. In de Vleeshal wordt een tentoonstelling van ontwerpen van binnen- en buitenlandse architecten gehouden. 14. In het Concertgebouw wordt de 64ste centrale diaconale conferentie der Gereformeerde kerk gehouden. De sociëteit 'Teisterbant' opent het winterseizoen met een bijeenkomst, gewijd aan Jac. van Looy. 15. Huldiging van de directeur van het Waterbedrijf, Ir H. Hollaar, die 25 jaar in gemeentedienst is. 16. Mevrouw weduwe J. E. Heiloo-Wisse viert haar hon derdste verjaardag. 17. Viering van het veertigjarig bestaan der afdeling Haar lem der Vereniging tot bevordering der biienteelt. fir A. H. IJsselmuiden, Heemstede, oprichter van het ingenieursbureau ITsselmuiden en voorzitter der af deling Heemstede der Katholieke Volkspartij. 19. Eerste concert van de 'muziekweek' van de afdeling Haarlem van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij van Toonkunstenaars. Mejuffrouw Dr B. Siertsema, hoofdassistente voor al gemene taalwetenschappen aan de Gem. Universiteit te Amsterdam, is benoemd tot lector in de Engelse fono- tiek aan de universiteit van Ibadavgt in Nigeria. 21. De gemeenteraad besluit een subsidie van 1.000,-— te verlenen aan het Bisschoppelijk Museum voor kerke lijke oudheid, een crediet van 103.500,— beschikbaar te stellen voor rioleringswerken in de Nassaulaan en het Nassauplein, ruiling van de drukkerij van Haarlems Dagblad aan het Zuider Buiten Spaarne met het school gebouw aan het Klein Heiligland en een voorschot te verlenen aan de R.K. Woningbouwvereniging 'Sint Jozef' ten behoeve van de bouw van 120 woningen in Delftwijk. 22. Installatie van de heer D. Thomassen a Thuessink van der Hoop van Slochteren als burgemeester van Benne- broek. De heer A. Ruijgrok, oud-gemeenteambtenaar, wordt

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1955 | | pagina 135