- 98 - SEPTEMBER-OCTOBER op zijn 80e verjaardag toegekend de bronzen ere medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. fMejuffrouw Florence de Boer, vrouwenarts, ■j"Willem Bogtman, glazenier. Ingebruikneming van de kerk- en recreatiezaal van het Rusthuis der diaconie der Nederlands Hervormde ge meente te Haarlem in de voormalige Janskerk. De gemeenteraad van Bloemendaal stelt een plan vast voor de bouw van een badinrichting op het strand aan de Kop van de Zeeweg. Prof. Otto de Kat opent in de kunsthandel P. Leffelaar een tentoonstelling van werken van Bob Buys. Pastoor C. Pouw wordt geïnstalleerd te Heemstede als opvolger van pastoor W. van Mierlo. OCTOBER 1. Dokter H. Heijmans aanvaardt zijn functie van adjunct directeur van de Gemeentelijke Geneeskundige Eiienst. De heer A. I. Bakker, hoofdinspecteur-titulair bij de belastingen te Haarlem, benoemd tot hoofdinspecteur te Groningen. Overdracht van 102 woningen aan de J. J. Hamelink- straat en Schipholweg aan de woningbouwvereniging 'Haarlem-Oost'. Viering veertigjarig bestaan van de Hartenlustschool voor MULO te Bloemendaal. In perceel Soendaplein hoek Soendastraat wordt een consultatiebureau voor kleuters van 'Het Witte Kruis' geopend. 3. De heer W. Straathof, directeur van het R.K. Midden standsbureau, wordt op zijn 70ste verjaardag toegekend de Pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice. De heer G. Post, hoofdopzichter bij Hout en Plant soenen, die 40 jaar in overheidsdienst is, wordt toege kend de zilveren eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Viering van het zilveren professie-feest van pater Dr 23. 25. 28. 29. 30.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1955 | | pagina 136