- 99 - OCTOBER Modesto van Straaten, OESA, rector van het Trini- teitslyceum. 4. De heer J. H. L. A. Steenman te Heemstede, die 40 jaar werkzaam is bij de Eau de Colognefabriek J. C. Boldoot N.V. te Amsterdam, wordt toegekend de zilveren ere medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Viering van het tienjarig bestaan van de afdeling Haar lem van Humanitas. 5. De heer S. J. Th. Hooy te Haarlem, vice-voorzitter van de R.K. Middenstandsbond, wordt benoemd tot ridder in de orde van de Heilige Gregorius de Grote. 6. Tentoonstelling 'Het Spaarne van Haarlemmermeer tot IJ' uit de historisch-topografische atlas van het ge meentearchief in het Huis Van Looy geopend. fDe heer P. C. Hartog, bestuurslid van de voetbalclub 'Haarlem'. Zestig figuren uit de internationale industrie zijn de gasten van het Frans Halsmuseum en bieden een zil veren brandewijnkan (in 1708 door een Haarlemse zil versmid vervaardigd) en een koperen applique (wand- arm) aan. 7. De Bond oud-illegale werkers viert het 3-Octoberfeest met als gast de burgemeester van Leiden. 8. De heer P. J. Kernekamp, smid-bankwerker bij de firma D. Hogenbirk te Bloemendaal, wordt ter gelegenheid van zijn gouden jubileum toegekend de bronzen ere medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Viering van het zestigjarig bestaan van de Harmonie Crescendo (vroegere Spoorkorps). 9. Ds P. N. Kruijswijk, doet zijn intrede als voorganger van de afdeling Haarlem-Noord van de Nederlandse Pro testanten bond. Ter gelegenheid van zijn gouden jubileum als lid van het zangkoor der R.K. St Josephparochie wordt de heer H. N. A. Goossens de Pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice uitgereikt. 10. Aanbesteed is de bouw van een paviljoen van het reva- lidatie-centrum van Nazorg aan de Schalkwijkerweg. 12. De gemeenteraad besluit tot het stichten van een school

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1955 | | pagina 137