- 100 - OCTOBER voor leerlingen met leer- en opvoedingskundige moei lijkheden en een leeskliniek, stelt een krediet van ƒ2.156,700,— beschikbaar voor de voltooiing van het Coornhertlyceum, een krediet van 98.200,— voor het maken van parkeerhavens aan de Raamvest en de Van Eedenstraat en een krediet van ƒ210.000,— voor het plaatsen van borden met plattegronden van Haarlem op het Kennemerplein, bij het postkantoor en de Tem- pel iersstraat. De gemeente Haarlem sluit een overeenkomst met het bisdom Haarlem der R.K. kerk over het voorplein van de basiliek aan de Leidsevaart. 13. Burgemeesters van de elf omringende gemeenten van Haarlemmermeer bieden de burgemeester van deze ge meente een nieuwe ambtsketen aan ter herinnering aan het eeuwfeest. 16. Ter gelegenheid van het veertigjarig bestaan van de Woningbouwvereniging 'St Bavo' in Haarlem-Oost wordt het bestuurslid de heer J. W. Luiten toegekend de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 19. Luitenant-generaal A. T. C. Opsomer, commandant van het eerste legerkorps, neemt afscheid. fMevrouw C. Hack-Meester, presidente der afdeling Haarlem van de Nederlandse Christen Vrouwenbond. 20. Aan de heer L. J .Hitmensen, 40 jaar werkzaam bij de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen wordt toe gekend de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Tijdens spitsuren wordt op de hoek Rijksstraatweg— Zaanenlaan—Zaanenstraat een verkeersinstallatie ge plaatst. Ir C. A. de Vassy (P.v.d.A.) neemt om gezondheidsrede nen ontslag als lid van de gemeenteraad van Bloemen- daal en wordt opgevolgd door de heer P. J. Kapteijn. 21. fGilles van Hees, hoofd van de Albert Schweitzer- school. De architecten Nico Andriessen en H. Klein Schiphorst ontvangen opdracht een ontwerp te maken voor de

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1955 | | pagina 138