- 103 - NOVEMBER Commissaris der Koningin in de provincie Noord holland. De bisschop te Haarlem der R.K. kerk, Mgr J. P. Hui- bers, viert zijn 80ste verjaardag. 16. De gemeentebegroting, sluitend met een bedrag van ƒ29.158.060,— (vorig jaar 26.575.658,—) verschijnt; het geraamde tekort is 1.960.000,—. St Nicolaas doet zijn intocht in Haarlem en wordt in het Stadhuis ontvangen. De heer D. Ch. Reijgwart te Haarlem, administrateur van het GEB te Amsterdam, is benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. fDe heer D. J. Sanders, oud-Deliplanter, erelid van de Haarlemse Orkest Vereniging. De heer Simon de Heer, kunstschilder te Bloemendaal, 70 jaar. 17. Ingebruikneming van de rioolzuiveringsinstallatie te Heemstede. De heer F. H. ten Cate, 50 jaar werkzaam bij N.V. Werf Conrad Stork Hijsch, wordt toegekend de bronzen medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 18. In het Huis Van Looy wordt een herdenkingstentoon stelling van werken van F. H. Abbing geopend. 20. Herdenking van het honderdjarig bestaan der Sint Eli- sabethsvereniging. 23. De gemeenteraad stelt een krediet van 2.000.000,- beschikbaar voor de bouw van de Prinsenbrug en gaat drie geldleningen, in totaal 6.800.000,— aan. 24. Bij Koninklijk besluit is benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau de heer M. C. van Hal te Bentveld, directeur van het Verenigd Cargadoorskantoor. 26. Mevrouw Dr N. G. Binsma-Faber, arts te Haarlem, legt haar praktijk neer. 28. fDe heer W. Sterk, chef van de drukkerij van Haarlems Dagblad. Benoemd tot voorzitter van het Concertgebouw-orkest te Amsterdam Mr J. W. de Jong Schouwenburg te Aerdenhout.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1955 | | pagina 141