74 - JANUARI king aan het verbouwen van de Groen van Prinsterer- school aan het Leidseplein, stelt zich garant voor een lening van 66.000,— voor herstel van het badhuis aan de Schotersingel van de afdeling Haarlem van Het Witte Kruis en besluit tot aankoop voor 90.250 van de voormalige boterfabriek aan de Leidsevaart van de N.V. Ijsfabriek IJsvries. 12. De heer P. Q. Wolff, referendaris op het kantoor van de gemeente-ontvanger, is 40 jaar in overheidsdienst, hij bemin zijn loopbaan in de voormalige gemeente Schoten. 13. De heer H. M. van Unen, oud-wethouder van Heem stede, 80 jaar. 14. Ter gelegenheid van de 80ste verjaardag van mevrouw E. L. H. Woutersen-Van Doesburgh wordt in De Waag onder leiding van het genootschap KZOD een ere- tentoonstelling gehouden. 16. De heer P. C. van der Maas, chef van de afdeling plant soenen bij de gemeente Bloemendaal, die 40 jaar in overheidsdienst is, toegekend de eremedaille in goud, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 18. De nieuwe drukkerij van Haarlems Dagblad/Oprechte Haarlemsche Courant aan het Groot Heiligland wordt, in tegenwoordigheid van de burgemeesters van Haar lem en Velsen, in gebruik genomen. 19. Ingebruikneming van de gerestaureerde Julianakerk van de Hervormde gemeente Haarlem-Noord aan de Kloosterstraat. 21. Tweedaags congres van de Nederlandse Vereniging tot Afschaffing van Alcoholhoudende Dranken. 23. Het verbouwde postgebouw aan de Baljuwslaan wordt in gebruik genomen. 24. Viering van het vijftigjarig bestaan van de Nederlandse Reisvereniging met een revue in het Concertgebouw. 25. Provinciale Staten van Noordholland besluiten tot ver laging der leges voor paspoorten van 3,50 tot 2,50. De heer Th. W. H. van Maris, veertig jaar werkzaam bij de Noord-Zuid-Hollandse Vervoermaatschappij, wordt toegekend de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau en aan de heer A.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 106