- 78 - MAART 2. fDe heer J. IJspeert, vijftig jaar constructeur bij de Werf Conrad Stork Hijsch. Aaf en Herman Bouber worden in de stadsschouwburg gehuldigd ter gelegenheid van hun gouden toneel jubileum. 3. fDe heer A. Winkler, bekend verzetstrijder uit de oorlog. De Bond zonder naam houdt een anti-hongeractie door verkoop van roggebrood. 5. De heer P. C. Zanen te Heemstede, afgetreden als voor zitter van de Nederlandse Vereniging van wegenbou wers, is benoemd tot officier in de orde van Oranje- Nassau. De gemeenteraad van Heemstede besluit het aantal wet houders van vier op drie te brengen. fDe heer K. L. de Boer, Aerdenhout, directeur van de N.V. Noordhollandse Asbestfabriek v.h. J. de Boer te Amsterdam. De ambassadeur van Pakistan, mevrouw Linquat Au Khan, spreekt op een bijeenkomst voor vrouwen. 6. De heer Vermeer, veertig jaar werkzaam bij de Plant soendienst te Bloemendaal, ontvangt de bronzen ere medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 7. De heren C. Spaargaren, voorzitter en A. van Dijk, penningmeester, zijn vijfentwintig jaar bestuurslid van de afdeling Haarlem van de Nederlandse Reisvereni- ging. 8. Viering zilveren jubileum Buurtbelang Aerdenhout- Bentveld. Een doek van Abraham Storck (gezicht op Haarlem) en een stilleven van Adriaan van Nieuwland zijn nieuwe aanwinsten van het Frans Halsmuseum. 9. j-Ds M. G. Blauw, emeritus-predikant der Hervormde kerk, bestuurslid van christelijke schoolbesturen. (Zie 21 Augustus.) Wegens zijn aanstaand vertrek naar Amsterdam treedt Ds j. J. van Hille af als voorzitter van de Oecomenische raad en wordt opgevolgd door Ds W. M. van Asperen. (Zie 8 April.)

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 110