- 79 - MAART 11. Pastoor L. J. Schalke, wie emeritaat is verleend, neemt afscheid als pastoor der parochie St Liduina der R.K. kerk en wordt opgevolgd door pastoor A. A. Trouw borst uit Kudelstaart. 12. Nieuwe indeling van het marktterrein op de Gedempte Oude Gracht 13. Drieling geboren (Anneke, Leonie en Marlene Sikkens), wonende Spaansevaartstraat. Een bejaard echtpaar aan de Hofdijkstraat komt door gasverstikking om het leven. fDe heer P. Oostwouder, voorzitter van de afdeling Haarlem van de Kon. Ned. Ver. Eerste Hulp bij Onge lukken. 14. De gemeenteraad benoemt Ir Ch. C. van der Vlis te Leeuwarden tot directeur van Openbare Werken (zie 16 Juni) en stelt een krediet van 98.060,— beschikbaar voor het treffen van voorzieningen in de Stadsschouw burg. (Zie 1 September.) 15. fDe heer J. C. Vet, onder-directeur van Van Waverens Koninklijke graanhandel. fDe heer J. Koel, penningmeester der Haarlemse Broodbakkerspatroonsvereniging en voorzitter der af deling Haarlem van de Vereniging tot bevordering van de belangen der slechthorenden. 17. Viering zestigjarig bestaan van de gymnastiekvereni ging Bato. (Zie 12 Mei.) De heer P. Leffelaar, kunsthandelaar, die benoemd is tot directeur der Singer Memorial Foundation te Laren, houdt in de Vleeshal een receptie, hem door het ge meentebestuur aangeboden. 19. In Haarlem wordt een woningtelling gehouden. Dr M. J. de Jong, secretaris van het bisdom Haarlem der R.K. kerk, is benoemd tot secretaris van het nieuwe bisdom Rotterdam, dat vroeger een deel van het Haar lemse was. De heer N. F. Huyboom, veertig jaar werkzaam bij P. Bijvoet en Co, bloembollenhandel, wordt toegekend de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 111