- 80 - MAART-APRIL 20. fDr H. J. Botschuijver, leraar klassieke talen Chris telijk lyceum. De Provinciale Staten van Noordholland stellen het streekplan voor IJmond-Noord vast. De heer K. R. van Staal te Heemstede, secretaris van de Ned. Ver. van ex-politieke gevangenen, benoemd tot ridder van het Legioen van Eer van Frankrijk. Eerste bijeenkomst van het Bedrijfschap voor de bloem- bollenhandel (vroeger ondervakgroep export van bloem bollen). 21. De Provinciale Staten besluiten een bedrag van negen tig millioen gulden beschikbaar te stellen voor uitbrei ding van de PEN-centrale te Velsen. Burgemeester en wethouders besluiten namen te geven aan nieuwe straten nabij de kathedraal aan de Leidse- vaart, namelijk Bisschop Bottemanstraat en Jos. Cuy- perspad. fDe heer W. ter Weel, notaris. 24. Tentoonstelling in het Huis Van Looy van werken van Jo Kruyder-Bouman. 29. De heer A. Jonker, hoofdgeneeskundige bij de Rijks verzekeringsbank, neemt afscheid. 31. fMevrouw C. van den Berg-Dikmans, voorzitster van de afdeling van de NVV-Vrouwenbond. APRIL 1. De heer A. Th. d'Herripon, chef de bureau bij de NZH, veertig jaar in dienst bij deze maatschappij, wordt toe gekend de zilveren medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 3. Het Sint Elisabeths Gasthuis neemt een in de tuin ge bouwde dépendance (poliklinieken en administratie) in gebruik. Dr A. H. Haentjens, emeritus-predikant bij de Remon strants Gereformeerde gemeente te Haarlem, viert zijn tachtigste verjaardag. De kring Haarlem van de R.K. Smedenpatroonsbond viert zijn veertigjarig bestaan.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 112