- 83 - april lingsruimte; aan Dr J. R. H. de Smidt wordt eervol ontslag verleend als leraar aan de HBS B. Huldiging van de heren W. C. van Kampen, 25 jaar voorzitter van de Federatie van Woningbouwvereni gingen, F. J. Martens, 25 jaar secretaris en J. Veen, 30 jaar penningmeester. 26. Opening van de winkelgalerij aan de J. J. Hamelink- straat. 27. Sluiting van het Parkherstelhngsoord van het Koode Kruis aan het Houtmanpad (zie 10 October); zuster A. Windhouwer, die van de oprichting in 1928 af aan de in stelling verbonden is geweest, wordt pensioen verleend. 28 Ter gelegenheid van de verjaardag van Koningin Juliana hebben een koninklijke onderscheiding ont vangen: „PT Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: Prof. Ir H. T. Zwiers, architect BNA; Ir P. Ottevanger, hoofd ingenieur-directeur van de Wederopbouw en Volkshuis vesting in de provincie Noordholland; Ir Th. Heyblom, hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat; Jhr H. van Lennep te Heemstede, oudste directeur der Ko ninklijke Nederlandse Stoombootmaatschappij; Mr M. T. A. Moltzer te Bloemendaal, oud-directeur van de School voor Maatschappelijk Werk, oud-bestuurder van diverse instellingen. Officier in de orde van Oranje-Nassau: Ir M. Zwaap te Heemstede, directeur der N.V. Handelsvennootschap v.h. Maintz en Co. te Amsterdam; mejuffrouw Mr A. A. G. Coops, hoofdadministrateur, chef afdeling Water staat ter provinciale griffie van Noordholland; J. Fon- tijne, hoofdcommissaris der gemeentepolitie; D. Fok- kema, directeur van de Protestants-Christelijke Kweek school te Bloemendaal; J. Veenendaal, hoofdaccountant bij de Rijksaccountantsdienst, hoofd van het bureau te Haarlem; J. J. Jurrissen te Overveen, directeur van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoersmaatschappij; W. van den Broek te Bloemendaal, firmant van de firma J. M. W. van Dusseldorp en Co. te Amsterdam; F. M. H. Hin te Bloemendaal, directeur van de kousenfabrieken Hin

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 115