- 84 - APRIL N.V. te Haarlem; W. G. Tesser te Heemstede, direc teur-secretaris van de Vereniging van handelaren in bouwmaterialen in Nederland en secretaris van de Ver eniging van Cementhandelaren; Dr P. van Paassen, specialist voor inwendige en stofwisselingsziekten en geneeskundig-directeur van het Diaconessenhuis te Haarlem. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: L. A. de Regt te Haarlem, voorzitter van de Bond van Ambtenaren bij de Rechterlijke macht; C. Schulz, raadslid der gemeente Bloemendaal; J. J. Kummer (broeder Hubertus) te Haarlem, leraar aan de R.K. kweekschool te Den Haag; mejuffrouw G. T. van IJsselsteyn, gewezen leidster van de werkplaats voor herstel van antieke tapijten te Haar lem; Sj. Rodenhuis, technisch inspecteur eerste klasse bij de Nederlandse Spoorwegen; H. Scheen, technisch in specteur tweede klasse bij de Nederlandse Spoorwegen; E. van Beem te Aerdenhout, directeur van Van Wave- ren's Koninklijke Graanhandel te Haarlem; H. Brui nenberg, hoofdinspecteur bij de N.V. 'Grontmij.'; F. C. H. Schrijnemakers te Bloemendaal, directeur van de Coöperatieve Centrale In- en verkoopvereniging van de Katholieke Land- en Tuinbouwbond. Gouden eremedaille, verbonden aan deordevanOranje- Nassau: M. A. Koedijk te Haarlem, hoofdopzichter der PTTvan Alten, afdelingschef bij de N.V. Hollandse Stoombootmaatschappij Zilveren eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-N assau: A. Miog, oud-administratief ambtenaar B. eerste klasse bij de Voogdijraad te Haarlem; W. Kees maat, commies-titulair van 's rijks belastingen; J. Bouw man te Heemstede, hoofdemployé der PTT; H. van Gees, magazijnmeester van de Stoomvaartmaatschappij Nederland; J. Arisz te Santpoort, tuinman op het land goed Duin en Kruidberg. Bronzen eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau: L. Hofstra, hoofdagent van gemeentepolitie; G. H. Haken te Overveen, besteller eerste klasse der

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 116