- 85 - april-mei PTT; H. van de Wetering te Haarlem, voorheen kraandrijver bij Werkspoor te Amsterdam. 29. fDe heer N. Gitz, voorzitter van de Koninklijke Roei- en Zeilvereniging Het Spaarne. +De heer C. L. Alphenaar, directeur van een muziek- bureau en bestuurslid van de vroegere Haarlemse Or kestvereniging. 30. Het bestuur van de Oranjevereniging 'Haarlem-Noord recepieert ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan. MEI 1 De heer H. J. Kloek, boekdrukker, 50 jaar werkzaam bij de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen N.V., toegekend de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Ir P. J. van Zwieten neemt afscheid als voorzitter van de Vereniging voor N ijverheidsonderwijs. 4. Stille tochten door Haarlem. 5. Viering van de bevrijdingsdag; ter gelegenheid van het optreden van de zanger Johnny Jordaan zijn vele dui zenden op de Grote Markt bijeen. 7. Burgemeester Mr O. P. F. M. Cremers opent in de raadszaal een tentoonstelling ter gelegenheid van de burgerzinweek 'Tot dienen bereid'. fKapelaan R. A. Renckens, R.K. kapelaan in de pa rochie aan de Paul Krugerstraat. 8. Voor de verkiezing van leden van de Tweede Kamer worden op het Stadhuis voor de kieskring Haarlem tien kandidatenlijsten ingediend. (Zie 13 Juni.) Twee gedetineerden ontsnappen uit de gevangenis; twee dagen later zijn zij teruggekeerd. 9. Mejuffrouw M. C. Schepens, 60 jaar werkzaam als dienst bode bij de familie A. P. van Oordt, wordt toegekend de bronzen eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau. 10. j-De heer P. van Tongeren, oud-inspecteur van politie, destijds hoofd van de bereden politie. 12. Tot 'besluit van de viering van het zestigjarig bestaan van de gymnastiekclub Bato wordt op de Grote Markt een taptoe-unique gehouden.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 117