- 90 - JUNI de Noord-Zuid-Hollandse Vervoermaatschappij biedt burgemeester Mr O. P. F. M. Cremers namens burge meesters van negenentwintig gemeenten, waar door heen trams en autobussen van de NZH rijden, een ge schenk aan. Verkiezing van leden voor de Tweede Kamer der Staten- Generaal. 14. De Provinciale Staten komen bijeen voor de verkiezing van leden der Eerste Kamer der Staten-Generaal. Na driehonderd jaar vergaderen de heemraden en hoofdingelanden van Rijnland voor het eerst in het stad huis te Haarlem; des middags volgt een bezoek aan de tunnelwerken te Velsen. 15. De heer E. Hopk.es, veertig jaar werkzaam bij de Tech nische groothandel Van den Broek, wordt toegekend de bronzen eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau. De heer A. Banning, veertig jaar werkzaam op de druk kerij van Boom-Ruygrok, wordt toegekend de bronzen eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 16. De oud-president van de Verenigde Staten, Harry S. Truman, bezoekt het Frans Halsmuseum. Ir Ch. C. van der Vlis aanvaardt zijn functie van direc teur van Openbare Werken en Ir J. J. Fuykschot die van adjunct-directeur. 17. De cricketclub 'Rood en Wit' viert haar vijfenzeventig jarig bestaan. 21. In het stadhuis bestaat gelegenheid bezwaren in te die nen tegen het onteigeningsplan van de Rijkswaterstaat voor de aanleg van de westelijke randweg van de Zijl- weg-Lorentzkade naar de Wagenweg; in November wordt het plan bij Koninklijk besluit goedgekeurd. 23. De heer J. A. Schippers, afgetreden als directeur van de N.V. Nederlandse Credietbank te Amsterdam, neemt afscheid. 26. fDe heer J. H. J. Uylings, oud-hoofd van een katholieke jongensschool te Amsterdam en oud-lid van de Reclas- seringsraad te Haarlem. 27. De gemeenteraad besluit een overeenkomst aan te gaan

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 122