- 93 - JULI—AUGUSTUS maar kan men op vele punten van de stad op straat brood kopen. 27. fDr Tj. Halbertsma, kinderarts en directeur-secretaris van de Vereniging 'Zuigelingenzorg'. Opening van de zomer-academie voor orgel. 28. Onder leiding van Haarlems Bloei wordt een koffie- week gehouden. 30. Start van de Haarlemse muggenronde voor jongens van 14 en 15 jaar. AUGUSTUS 1. De gemeentebegroting verschijnt, vroeger dan andere jaren. (Zie 30 November.) Mejuffrouw Ir W. van den Broek d'Obrenan, hoofdinge nieur bij de Provinciale Waterstaat, treedt in functie als hoofd van de stedebouwkundige dienst van Publieke Werken te Hilversum. 2. Uit het Bisschoppelijk museum wordt een antiek beeld je vermist. 6. Burgemeester en Wethouders ontvangen ten stadhuize het Congres Conférence of International minded schools. 8. De gemeenteraad besluit tot het aangaan van een obli gatie-lening groot vijf millioen gulden tegen een rente van 41/4%, stelt 74.000,— beschikbaar voor aankoop van een Magyrusladder ten behoeve van de brandweer, 10.835,— voor volledige automatisering van de brand beveiligingsinstallatie ten behoeve van het orgel in het Concertgebouw, 8.230,voor de bouw van drie troephuizen voor padvinders aan de Brederodestraat, 100.000,— voor het aanschaffen en plaatsen van twee electrisch aangedreven compressoren van het G.E.B., 131.400,— voor aanleg van een sport- en speelveld aan de Prins Bernhardlaan, 153.150,voor het vernieuwen van de riolering en asfaltering van de Timorstraat en 6.550,— voor het aanschaffen en inrichten van een autobus, waarin kinderen met leer- en opvoedingsmoei lijkheden onderwijs kunnen krijgen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 125