- 100 - OCTOBER In de Vleeshal wordt een tentoonstelling op het gebied van buitengewoon lager onderwijs gehouden. 23. fMevrouw J. E. Heiloo-Wisse, die de leeftijd van 101 jaar bereikte. 25. fDe heer C. A. Bisschop, leraar aan het Triniteits- lyceum. Mr A. Bruch is afgetreden als voorzitter van de Anti- Revolutionaire Kiesvereniging 'Nederland en Oranje' en wordt opgevolgd door Mr R. K. P. Kalbfleisch. De ANWB houdt een verkeerstechnische dag te Haar lem. 27. Huldiging van de heer J. K. Tadema, die 25 jaar be stuurslid is van de afdeling Haarlem van de Neder landse Maatschappij tot bevordering der Toonkunst. 28. fDe heer H. A. A. Healey, vroeger bekend voetballer en cricketspeler van 'Haarlem'. Viering 50-jarig bestaan van de Sint Luciaschool aan de Generaal de la Reystraat. 29. De tot psychiater van de voor- en nazorgdienst van de Gemeentelijke Geneeskundige Dienst benoemde Dr P. H. Esser, hoofd van het observatie-sanatorium van de Stichting Vogelenzang te Bennebroek, viert zijn zilveren artsjubileum. Het eerste nazorg-paviljoen, dat een onderdeel vormt van de beschuttende werkplaatsen voor lichamelijk ge handicapten aan de Schalkwijkerweg, in gebruik ge nomen. 30. Burgemeester en Wethouders benoemen tot 'planning- officer' voor woningbouw de heer P. Mourik. 31. De gemeenteraad besluit een subsidie van 75.000,— be schikbaar te stellen voor de Bijzondere Sociale Zorg en Maatschappelijk Buurtwerk, alsook een krediet voor uit breiding van het geneeskundig schooltoezicht voor leer lingen van het voortgezet onderwijs en een krediet van 1.500,— voor het gezelschap 'Forum', dat drie opera voorstellingen zal geven.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 132