- 104 - DECEMBER 10. fDe heer H. van Hensbergen, directeur van de Provin ciale Accountantsdienst van Noordholland. fDe heer P. J. F. van Oeffel te Nunspeet, stichter van de N.V. Technische Maatschappij P. J. F. van Oeffel. De vergadering van de Koninklijke Algemene Vereni ging voor Bloembollencultuur besluit mee te werken, dat de tentoonstelling Flora in 1960 in Rotterdam zal worden gehouden. 11. De heer J. J. Bert, fotograaf op de afdeling geldswaar dige papieren bij de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen N.V., toegekend de eremedaille in brons, ver bonden aan de orde van Oranje-Nassau. 12. De gemeenteraad van Haarlem besluit de restauratie van het orgel in de Grote Kerk op te dragen aan de firma Marcussen in Denemarken en daarvoor 160.000,— beschikbaar te stellen. De heer P. W. Koks, veertig jaar werkzaam bij de Gra fische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen N.V., toe gekend de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 15. De Koninklijke Nederlandse Bond tot het Redden van Drenkelingen opent in het huis Koninginneweg 83 te Haarlem een nieuw bondsgebouw en de vergadering van deze bond benoemt de heer J. P. Weyburg uit Velsen tot erelid. 16. fDe honderdjarige heer B. J. Luman. Ds P. van der Wiel doet zijn intrede als predikant van de Hervormde gemeente te Haarlem en wordt belast met de geestelijke verzorging in het Diaconessenhuis. 17. Annie Woud neemt tijdens een concert in het Concert gebouw afscheid als concertzangeres. In de grote zaal van het Stadhuis wordt een Bilderdijk- herdenking gehouden. Meegedeeld wordt, dat Toon Verhey met ingang van 1 Januari om gezondheidsredenen aftreedt als dirigent van het Noordhollands Philharmonisch Orkest. 18. De heer H. J. L. Klein Schiphorst neemt afscheid als lid en vice-voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en omstreken.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 136