KRONIEK 1958 JANUARI 1. Na 40 jaar arts te zijn geweest legt de heer S. L. Anholt zijn praktijk neer. 2. De heer R. Donkelaar, 40 jaar tuinbaas bij de familie W. van Waveren te Aerdenhout, toegekend de ere medaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau. 4. De zes Haarlemse vrouwelijke agenten van politie ver schijnen voor het eerst in uniform en doen straatdienst. 5. J De heer G. J. Kappers, oud-hoofd van de (gerefor meerde) Dr. A. Kuyperschool. 6. In het stadhuis wordt een contract getekend tussen het gemeentebestuur en de Deense firma Marcussen uit Aabenree over de restauratie van het orgel in de Grote Kerk. 7. De heer M. Verwey, 40 jaar wagenvoerder bij de N.Z.H., toegekend de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 8. In de vergadering van de gemeenteraad wordt o.a. be sloten een bijdrage van f 2.666,— voor restauratie van de gevel van Zijlstraat 96a te verlenen. 9. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en omstreken benoemt tot opvolger van de heer Ch. E. Visser, tot voorzitter de heer B.F. Enschedé en tot onder voorzitters de heren J.J.Jurrissen en Th. S. J. Hooy. Mr. C. G. van Helsdingen treedt af als voorzitter van de Chr. Ver. tot verpleging van lijders(essen) aan vallende ziekte en wordt opgevolgd door Mr. H. Beucker Andreae. 10. Ingebruikneming r.k. St. Lucia-u.l.o.-school aan de Planetenlaan. 11. De heer A. N. Zonneveld 50 jaar voorzitter van het koor Polyhymnia.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 149