120 JANUARI 12. De Tempeliersstraat, na het verwijderen van de tramrails, voor het verkeer opengesteld; autobussen kunnen er stoppen. De heer J. J. Bonfrèr, 40 jaar lid van het college van collectanten der r.k. kerk aan de Jansstraat, toegekend de pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice. 13. Mej. G. Steffens, huishoudster bij de familie Dr. A. W. Groenman te Overveen, toegekend de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 15. fDr. J. F. Steenhuis, oud-geoloog bij de Geologische Stichting en erelid van de Vereniging „Gruno". 17. JDr. L. C. Kersbergen, oud-geneesheer-directeur van het Sint Elisabeths Gasthuis en oud-raadslid. 20. fDe heer A. L. Hengeveld te Doorn, oud-directeur van de Ambachtsschool. 21. De heer J. J. Mertens, hoofdstationschef, benoemd tot inspecteur van het vervoerswezen der Spoorwegen te Amsterdam; de heer J. P. Avegaart uit Roermond volgt hem op. (zie 26 mei) 23. Dr. J. I. S. Zonneveld te Bloemendaal, hoofdgeoloog van de Geologische Stichting, benoemd tot hoogleraar te Utrecht. 24. Verschenen is het voorontwerp inzake de opheffing van de gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude; Zuid- Schalkwijk en een gedeelte onder Spaarndam worden volgens de plannen bij Haarlem gevoegd en het overige deel bij Haarlemmermeer; de betrokken gemeenteraden geven adviezen over het voorontwerp en op 13 mei houden Gedeputeerde Staten een bezwarenzitting. (zie 19 maart) fDe heer H. P. Kluitman te Bloemendaal, uitgever te Alkmaar. 26. fDe heer C. M. Pleyte d'Ailly te Hilversum, vroeger een bekend cricketer van „Rood en Wit" te Hilversum. 29. De commandant van de brandweer, de heer G. J. Stap, 40 jaar bij de Haarlemse brandweer.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 150