123 MAART richting van een caravankamp nabij Bloemendaal aan zee. (zie 21 mei) 4. tDe heer G. P. Tierie, oud-bibliothecaris van de af deling kunstnijverheid der Openbare Leeszaal te Am sterdam. De heer H. C. van Dijk, 40 jaar werkzaam bij de zeep fabriek „Het Klaverblad", toegekend de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 5. fDe heer J. H. M. van Eeghen, vroeger een bekend cricketer van „Rood en Wit". De afdeling Haarlem van de Noordhollandse Vereniging „Kinderhulp" 50 jaar. |Dr. W. H. C. van Esveld, Bloemendaal, oud-conrector en oud-plaatsvervangend rector van het Kennemer Lyceum te Overveen. 6. De heer J. Wijdenes, 40 jaar werkzaam bij de N.Z.H., thans haltechef, toegekend de zilveren eremedaille, ver bonden aan de orde van Oranje-Nassau. 7. Ds. A. R. de Jong, voorzitter van de Open Religieuze Gemeenschap, 75 jaar. 12. De gemeenteraad besluit een deel der gronden bij de Lorentzkade te bestemmen voor kascultuur. De heer J. Hoefsmit, boekdrukker bij Joh. Enschedé en Zonen Grafische inrichting n.v., toegekend de ere medaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau. 14. Opheffing van het garnizoenscommando Haarlem door een nieuwe territoriale indeling van de Koninklijke Landmacht. 15. Mevrouw C. Kat-Beijlevelt neemt afscheid als direc trice van de Volksmuziekschool en wordt opgevolgd door de heer C. S. Proper uit Oostzaan. 19. De heer C. Spaargaren neemt afscheid als voorzitter der afdeling Haarlem van de Nederlandse Reisvereniging; de heer G. Verkerk wordt zijn opvolger.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 153