126 APRIL 16. Overdracht van 192 flatwoningen in Delftwijk aan de be woners van de woningstichting „Patrimonium". 17. Het bedrijfspensioenfonds voor het bloembollenbedrijf (vroeger Zaanenstraat) betrekt een nieuw gebouw aan het Frans Halsplein 5. 19. Bij Koninklijk besluit wordt Mej. Mr. A. E. Ribbius Peletier, lid van Gedeputeerde Staten, benoemd tot lid van de Raad van State, (zie 27 juni) Opening van het Van der AART-sportpark in Haarlem- Noord. De H.T.C. (Haarlemse Toneelclub) vertegenwoordigt in Brussel het Nederlandse amateurtoneel. In het Huis Van Looy is een tentoonstelling ingericht van werken van leden van K.Z.O.D.; in de erezaal hangen werken van Jhr. F. Teding van Berkhout, die op 15 au gustus 75 jaar wordt. tDe heer G. J. Wassenaar, oud-hoofd van de Christelijke Nassauschool aan de Leidsestraat. 21. jDe heer Jac. Th. de Vroomen, bollenkweker en onder voorzitter van de Koninklijke Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur. 22. Ter gelegenheid van een congres van de R.K. bond van bakkerspatroons St. Lucia en Gertrudis wordt de burge meester een krentenbrood aangeboden en de leden houden een broodrally. fir. C. A. de Vassy, hoofdingenieur van de Provinciale Waterstaat van Noordholland en oud-raadslid van Bloemendaal. tDe heer F. van As, lid van het verbondsbestuur en pen ningmeester van de Chr. Jongemannenvereniging. Ter gelegenheid van de Sint Jorisdag ontvangen de zilve ren Jacobstaf van de Nederlandse Padvinders Mej. A. ten Have, assistent-districtscommissaresse voor welpen, Dr. J. P. Werre, groepsleider te Santpoort, de heer W. F. de Vries, hopman van de groep „Meer en Bos" te Heemstede

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 156