127 APRIL en de gouden Jacobstaf de heren H. van Looij, groeps leider Brederodegroep, W. Verwers, groepsleider „De vliegende pijl" en D. E. Renzenbrink, assistent-districts commissaris voor algemene diensten. fDe heer R. C. Schenk te Heemstede, oud-lid van het hoofdbestuur der Maatschappij voor Landbouw. Om gezondheidsredenen neemt Ds. E. Pot afscheid als predikant der Hervormde gemeente te Haarlem, (zie 2 okt.) 29. De heer A. van Dijk, 40 jaar werkzaam bij Haarlems Dagblad, toegekend de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Dr. W. Kramer, geneesheer bij „Meer en Bos" te Heem stede benoemd tot lector te Leiden. Ter gelegenheid van de verjaardag van H.M. de Koningin ontvangen te Haarlem en omstreken een koninklijke onderscheiding: Grootofficier in de orde van Oranje-Nassau: Prof. Mr. A. Anema, lid van de Eerste Kamer der Staten-Generaal (bij bevordering). Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: Mr. Th. F. Raedt, kantonrechter, voorzitter van de Reclasserings- raad en voorzitter van de afdeling Haarlem van het Nederlands Genootschap tot Reclassering; Dr.J. Wester te Heemstede, voorzitter van de Gezondheidsraad. Officier in de orde van Oranje-Nassau: M. S. Andriessen, beeldhouwer (bij bevordering); Dr. G.J. Dieperink, rec tor van het eerste Christelijk Lyceum; G. D. Fetter, hoofdinspecteur-titulair van 's rijksbelastingen en hoofd van de inspectie der invoerrechten en accijnzen; Prof. G. H. M. Holt te Bloemendaal, architect B.N.A.;Jhr. W. van Andringa de Kempenaer te Aerdenhout, direc teur van Joh. Enschedé en Zonen, Grafische Inrichting n.v. en voorzitter van het Genootschap voor Reclame. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: A. P. van Eden,

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 157