128 APRIL pastoor te Haarlem; mejuffrouw M. F. van Rosse, secre taresse van de Katholieke Actie in de bisdommen Haar lem en Rotterdam; Jkvr. H. A. van Kretschmar van Veen, bureausecretaresse van de Vereniging „Pro Juven- tute" te Haarlem; J. G. Randsdorp, wethouder der gemeente Haarlemmermeer; C. Slegers, raadslid der gemeente Zandvoort; P. J. Joore, oud-lid van de ge meenteraad van Haarlemmermeer; N. Vreijenhoek, hoofdinspecteur bij het provinciaal elektriciteitsbedrijf van Noordholland te Bloemendaal; M. A. Henkel, hoofdcommies van 's rijksbelastingen ten kantore der directe belastingen te Haarlem; P. A. de Groote te Bloemendaal, gezagvoerder bij de n.v. Stoomvaartmaat schappij „Nederland"; H. Jonkman te Overveen, af delingschef bij de n.v. Verenigde Nederlandse Scheep vaartmaatschappij; F. A. A. M. Allard te Bloemendaal, directeur van de n.v. Ijsfabriek en Koelhuis IJsvries te IJmuiden; Ch. M. Reinders Folmer te Heemstede, ere voorzitter en bestuurslid van organisaties op het gebied van de landbouw; W. L. de Zwager te Haarlem, voor zitter van de Nederlandse Katholieke Grafische Bond. Gouden eremedaille verbonden aan de orde van Oranje- Nassau: H. Slob, adjudant der rijkspolitie te Haarlem; B. P. Sleper, notarisklerk; C. Visser; H. J. van 't Boven eind, adjudant van gemeentepolitie; mejuffrouw E. C. van Onselen, oud-onderwijzeres aan de Bos- en Hoven- school te Heemstede; J. P. van Eijsden, oud-commies bij de n.v. Nederlandse Spoorwegen; W. A. de Ridder, as sistent-chef verkoopafdeling bij de n.v. Dagblad en Drukke rij De Standaard te Amsterdam, wonende te Haarlem; K. J. Preusterink, opzichter eerste klasse der P.T.T. Zilveren eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau: M. H. Amama te Haarlem, vertegenwoordiger bij Fijnhout te Amsterdam; G. Neeskens, hoofdopzichter bij de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteitsbedrijven te

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 158