129 APRIL—MEI Heemstede; J. J. P. van der Pol, adjunctcommies eerste klasse van 's rijksbelastingen, eerste afdeling; A. J. Lucassen, oud-hoofdconducteur bij de n.v. Nederlandse Spoorwegen; H. Hoogenhout, oud-treincontroleur bij de n.v. Nederlandse Spoorwegen; C. G. Post te Heemstede, hoofdboekhouder bij de Leidse Stoomgrutterij P. L. Verhoeff te Delft; H. J. W. Schumacher te Haarlem, vertegenwoordiger bij G. H. Bührmann's papiergroot handel n.v.; C. Kalf, chef-monteur bij het automobiel bedrijf Beekman te Bloemendaal. Bronzen eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau: G. Wolters, loodsbaas bij de n.v. A.T.O.-Van Gend en Loos; P. van der Waal, koetsier-besteller bij de n.v. A.T.O.-Van Gend en Loos; D. H. Vrugt, employé tweede klasse der P.T.T.; H. Vader te Bloemendaal, besteller eerste klasse der P.T.T. Overdracht van het landgoed „Elswout" aan de gemeente Bloemendaal. 30. tDe heer L. J. Raadersma, oud-hoofd van een openbare lagere school. fDe heer L. J. Kappert, adjunctcommies bij de Neder landse Spoorwegen en grondlegger van muziekconcoursen in diverse delen van ons land, overlijdt een dag nadat hij wegens pensionering afscheid heeft genomen. MEI 1De heer A. F. Beeks, directeur van het Diaconiehuis der Hervormde gemeente Haarlem, aanvaardt een functie bij het bejaardenwerk in Hilversum. 7. Aanbesteed is de uitbreiding met een vleugel van het Christelijk Lyceum aan de Emmakade. De Stichting „Geloof en Wetenschap" viert het gouden feest met een concert, (zie 11 juni) 9. De bisschop van Haarlem, Mgr. J. P. Huibers, opent in

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 159