132 MEI—JUNI 29. Wim Paauw neemt afscheid van H.T.C. als regisseur, f Mr. C. H. van Dam te Bennebroek, oud-griffier van het kantongerecht te Breda. 31. De heer J. J. Petri 40 jaar tandarts. JUNI 3. De bouw van een garage, een onderhoudswerkplaats met kantine en bedrijfsruimten voor de N.Z.H. aan de Leidse- vaart wordt opgedragen aan de n.v. Spoorweg-bouw bedrijf te Utrecht, die heeft ingeschreven voor f 1.339.800. 4. De gemeenteraad stelt f 167.000,beschikbaar voor kapitaalsuitgaven van het Sint Elisabeths Gasthuis, sluit een lening van f 1.948.000,met de n.v. Bank van Nederlandse gemeenten ter financiering van kapitaals- werken en keurt een reorganisatieplan voor het voor bereidend hoger en middelbaar onderwijs goed, dat in houdt stichting van een nieuw lyceum aan de Ooster- houtlaan (zie 2 juli) en de samenvoeging van H.B.S.a en H.B.S.b aan de Zijlvest (zie 2 juli) tot een modern lyceum zonder gymnasium-afdeling. 5. Viering van het 40-jarig bestaan van de Woningstichting „Patrimonium". 6. Begonnen wordt met het ophogen van een terrein aan de Schalkwijkerweg ten behoeve van woningbouw. 7. Tijdens een receptie in het Stadhuis na afloop van de opening van de Sportweek wordt de oud-voorzitter, de heer A. van der Aart, het erevoorzitterschap en de vroegere leden van het uitvoerend comité van de Sport week, de heren J. J. P. Hut, P. B. Koster, A. Overmeer, P. Rol en A. F. Suurendonk het lidmaatschap van ver dienste aangeboden. 8. fDe heer J. M. Vercruijsse, hoofd van de lagere Lorentz- school en voorzitter van het Schoolparlement. 9. fDe heer Jac. Haan, oud-directeur van het postkantoor I

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 162