134 JUNI—JULI Oudegracht 45 voor f 10.000,benoemt tot hoofd van de nieuwe school voor individueel lager nijverheidsonder wijs de heer W. J. M. van Doorn uit Apeldoorn en be sluit bedragen van f 760.154,(grondaankoop) en f 3.610.020,(bouwkosten) beschikbaar te stellen voor de bouw van 241 woningen in Parkwijk van de vereniging V ooruitgang' tDe heer A. de Groot te Assen, vroeger arts te Santpoort. 27. fDr. A. I. M. Kat, directeur van de Katholieke koor school Sint Bavo. Mej. Mr. A. E. Ribbius Peletier en de heer A. B. J. Prakken, die niet meer terugkeren als leden van Ge deputeerde Staten, houden een afscheidsreceptie (zie 1 juli) 30. Notaris H. M. van Weel te Bloemendaal (70 jaar) legt zijn notariaat neer (zie 20 sept.). JULI 1. Ingebruikstelling van de westelijke randweg tussen de Zijlweg en de Leidsevaart. In de vergadering van de Provinciale Staten van Noord holland worden als nieuwe leden van Gedeputeerde Staten gekozen Mr. H. Westermann te Amsterdam en de heer W. Mensink te Haarlem; deze treedt af als raadslid. 2. De gemeenteraad besluit tot reorganisatie van de H.B.S.b. door geen aanvangsklasse in te richten, benoemt tot rector van het Karei van Manderlyceum aan de Oosterhoutlaan, de heer R. Prosée, directeur van de H.B.S.b. en tot rector van het Lourens Costerlyceum aan de Zijlvest 25a de heer A. A. Luciëer; deze neemt de benoeming niet aan. (zie 29 okt.) 3. fir. P. J. van Voorst Vader, oud-hoofdingenieur directeur van de Rijkswaterstaat. De heer M. J. Schop, gep. majoor-ziekenverpleger, toege-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 164