136 JULI Aerdenhout benoemd tot officier in de orde van Oranje- Nassau. |De heer Henri Martin, dansleraar. Wegens haar afscheid als rectrice van het r.k. Lyceum voor meisjes „Santa Maria" houdt Mej. Dr. M. E. Nolte een afscheidsreceptie; zij wordt lerares in Amsterdam (zie i sept.). 14. De heer A. J. de Nijs, 40 jaar werkzaam bij Joh. Enschedé en Zonen, Grafische inrichting n.v., toegekend de ere medaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau. 15. De heer P. H. Craandijk, oud-directeur van de n.v. Haarlemse Hypotheekbank, 90 jaar. 16. fMr. Ph. J. Jürgens te Bloemendaal, advocaat te Am sterdam. 17. De gemeenteraad stelt een krediet van f 150.000,be schikbaar voor het aanbrengen van een nieuwe verkeers situatie op het Stationsplein en gaat leningen aan tot een bedrag van f 7.397.000, In de vergadering van de gemeenteraad van Bloemendaal wordt gememoreerd, dat het 25 jaar geleden is, dat de „Nagtegaal" als raadhuis in gebruik werd genomen. De Pakistaanse ambassadeur, begum Liaquat Ali Khan, bezoekt het bedrijf van Joh. Enschedé en Zonen, Grafische inrichting n.v. De heer R. van Netten te Haarlem, kassier bij het Ge meentelijk Girokantoor te Amsterdam, toegekend de ere medaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau. 19. Rector D. de Wit, districts-aalmoezenier van de Katholieke Jeugdbeweging, benoemd tot pastoor te Nieuw-Vennep. In het Stadhuis wordt een bijeenkomst gehouden ter ge legenheid van het feit, dat Hendrick Goltzius 400 jaar geleden werd geboren; daarna wordt in Teylersmuseum een tentoonstelling geopend.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 166