137 JULI -AUGUSTUS 19. Voor het dorpshuis van de door Bloemendaal geadop teerde gemeente Oudenhoorn wordt namens de Bloemen dalers de inventaris aangeboden. 21. De heer A. Pluut, administratief hoofdambtenaar van de Rijkswaterstaat, benoemd tot ridder in de orde van Oranje Nassau. 22. De gemeenteraad besluit f 18.140,beschikbaar te stellen voor de inrichting van de school aan de Oosterhoutlaan, die Karei van Manderlyceum genoemd zal worden. De Provinciale Staten van Noordholland besluiten over te gaan tot de bouw van een nieuw gebouw van de Provinciale Waterstaat aan de Zijlweg, waarvoor een be drag van f 3.000.000,nodig is; het vroeger genomen besluit om bij het gebouw van de Provinciale griffie te bouwen vervalt. 24. fDe heer I. Hubregtsen, directeur van de Lagere Tech nische school (de vroegere ambachtsschool) aan de Klever parkweg (zie 18 sept.). 26. fDe heer A. van den Bosch, oud-deurwaarder bij de rechtbank. 27. f Dr. C. Spoelder, oud-rector van het Stedelijk gymnasium. In de kathedrale basiliek spreekt de bisschop van Haarlem, Mgr. J. P. Huibers, 379 missionarissen, zusters, broeders en leken, die naar de missie uitgezonden worden, toe. 28. Openstelling van de Prinsenbrug over het Noorder Spaarne bij de spoorbrug. 31. Nieuw r.k. deel van de begraafplaats aan de Vergierde- weg ingewijd. fDe heer W. Dyserinck te Aerdenhout, erevoorzitter van de Koninklijke Roei- en Zeilvereniging „Het Spaarne". AUGUSTUS 1. Ir. J. D. Berdenis van Berkelom, afgetreden als chef der

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 167