139 AUGUSTUS om het leven, onder wie de stewardess Mej. H. W. Hamel uit Haarlem, de derde vlieger de heer D. M. Jorna uit Bloemendaal, de heer en mevrouw N. J. van Haaster uit Vogelenzang, die kort tevoren in het huwelijk waren ge treden, de heer W. Hooft uit Haarlem en mevrouw I. L. M. Schelling met drie kinderen uit Haarlem. 18. Laagste inschrijver van de bouw van het vierde deel van het Coornhertlyceum is het Timmer- en bouwbedrijf Bas Sluyter te Amsterdam voor f 1.158.000, 19. fTooN Verhey, oud-dirigent van het Noordhollands Philharmonisch Orkest. In de vergadering van de gemeenteraad van Bloemendaal wordt het scheidende raadslid de heer C. Schulz (39 jaar raadslid) de erepeninng der gemeente aangeboden en besloten wordt het in aanleg zijnde park het Wethouder Van Gelukpark te noemen, als bewijs van hulde aan de afgetreden wethouder, de heer A. van Geluk. De raad van Heemstede neemt afscheid van acht leden, onder wie de fractie-voorzitters, Mr. Dr. J. van Bruggen (C.H.), Mr. J. H. G. Zeelenberg (V.V.D.) en W. J. Reynders (Partij van de Arbeid) (zie 29 okt.); de ver gadering stelt f31.800,beschikbaar voor restauratie van de z.g. Duivenpoort van het Oude Slot. 23. Concours in Spaarndam ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van Spaarndams Chr. Gemengd Koor en het 40-jarig bestaan van Harmonie Crescendo; de musici van het korps ontvangen uniformen. 26. De heren G. J. Arnold, ambtenaar bij de gemeente Heemstede en A. Scheen, opzichter A bij de N.Z.H., toegekend de gouden eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau en de heer H. Hoekstra, commies I bij de N.Z.H., de zilveren medaille. 27. De gemeenteraad besluit een krediet van f 309.000, beschikbaar te stellen voor herstel van het zwembad aan de Kleverlaan, f 14.600,voor herstel van de percelen

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 169