143 SEPTEMBER Middenstandsvereniging wordt meegedeeld, dat de voor zitter, de heer Fr. van Reijsen, benoemd is tot ridder in de orde van de H. Sylvester en dat de heer W. Holt is toe gekend het gouden erekruis Pro Ecclesia et Pontifice. 15. j De heer H. U. Nanninga, internist te Heemstede. 16. Aan Prof. Dr. E. van Slogteren te Bennebroek is eervol ontslag verleend als hoogleraar te Wageningen; hij treedt tevens af als directeur van het Laboratorium voor Bloembollenonderzoek te Lisse. Zuster Annie Bertram, 40 jaar als diacones verbonden aan het Diaconessenhuis en zuster Hermien Buijing, die na 45 jaar arbeid afscheid neemt, wordt toegekend de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau. fDe heer H. J. J. Th. M. Steenmetser te Heemstede, luitenant-kolonel b.d. De heer P. H. Geest te Bloemendaal, werktuigkundig ambtenaar bij de Gem. Waterleiding te Amsterdam, toegekend de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 18. fMr. D. A. E. Immink, oud-secretaris van de directie der N.Z.H. De dochtermaatschappij van het Amerikaans chemisch concern Merck Sharp en Dohme in de Waarderpolder begint aan de uitbreiding van het bedrijf met een af deling, waar chlotriek (geneesmiddel tegen hartziekten) geproduceerd zal worden; de kosten der uitbreiding be dragen f 3.300.000, Ir. J. D. H. van der Toorn, directeur-generaal der P.T.T. opent in de voormalige Doopsgezinde school aan de Ripperdastraat de jeugdtentoonstelling: „Op bezoek bij de P.T.T." Tot directeur van de Lagere Technische School wordt be noemd de heer J. P. Bloemsma, thans waarnemend directeur.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1958 | | pagina 173